GSRTerbalik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum khas untuk pengguna dan peminat enjin GSR/MIVEC generasi kedua

HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

SELAMAT KEMBALI BERFORUM BUAT SAHABAT SEMUA

Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............

Go down 
ery
kulikong
robel
dkson
hanif
yeeha
Admin
Azlie_watanabe
12 posters
AuthorMessage
Azlie_watanabe
Azlie_watanabe

Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. Empty
PostSubject: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptyFri Jun 18, 2010 3:50 pm

Nama :Mohd Azlishah Bin Norizan
No Contect Tel/hp:012-4609105/017-6532957
Pekerjaan:IT
Lokasi anda:Putrajaya,Kelana Jaya
Kenderaan anda:Proton Waja
Modified :Standard GSR CK CM5a manual 1.8t
Mana tahu forum ni:Dari sahabat terdekat
Kelab anda(jika berkenaan):Wajaclub=WC088
Ucapan anda:Salam perkenalan semua,kehadiran saya adalah ingin memeriahkan lagi forum ini dan menimba ilmu serta berkongsi pengalaman bersama-sama otai-otai yang turut sama menggunakan enjin GSR terbalik ini.Tunjuk ajar dari anda semua amat saya hargai terima kasih. Very Happy
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. Empty
PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptyFri Jun 18, 2010 3:57 pm

selamat dtg n selamat berforum...
satu lg keter kuat ni Cool Cool
Back to top Go down
https://gsrterbalik.forumms.net
Azlie_watanabe
Azlie_watanabe

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptyFri Jun 18, 2010 4:31 pm

Admin wrote:

thanks tuan admin.mana kuat pun keta saya.keta yg tak laju bawa bwh 200kmh mcm keta saya tak layak diberikan gelaran keta kuat lain la keta tuan admin dah cecah 300kmh tuu hehehehe....
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptyFri Jun 18, 2010 4:42 pm

Azlie_watanabe wrote:
Admin wrote:

thanks tuan admin.mana kuat pun keta saya.keta yg tak laju bawa bwh 200kmh mcm keta saya tak layak diberikan gelaran keta kuat lain la keta tuan admin dah cecah 300kmh tuu hehehehe....
haha 200 pon blum lepas lg huhuhuhu
Back to top Go down
yeeha
yeeha

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptyFri Jun 18, 2010 9:34 pm

slmt dtg.... Razz
Back to top Go down
hanif
hanif

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptyFri Jun 18, 2010 10:12 pm

Admin wrote:
yela,gsr je kuat,mivec tak kuat....hehehehehehe... Crying or Very sad
apa2 pn,slmat menghadirkan diri. Very Happy
Back to top Go down
dkson
dkson

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptySat Jun 19, 2010 12:44 am

welcome bro...enjoy Basketball
Back to top Go down
robel
robel

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptySat Jun 19, 2010 12:55 am

hanif wrote:
Admin wrote:
merajok plak die..
BOT kn je mivec tu..
welcome bro azlie
Back to top Go down
kulikong
kulikong

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptySat Jun 19, 2010 7:31 am

slmt b`forum... bounce bounce bounce
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptySat Jun 19, 2010 8:13 am

hanif wrote:
Admin wrote:
haha sape kte mivec x kuat... kuat pe Smile Smile Smile
jgn le mrh huhuhuhu
Back to top Go down
hanif
hanif

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptySat Jun 19, 2010 9:57 am

Admin wrote:
hanif wrote:
Admin wrote:
jgn le mrh huhuhuhu
tk mrh aih,tkpe,nntkan kemunculan mivec tebo hehehe.tp tktau la bla.
pranggggggggggggggggggggggggggg......cing. Twisted Evil
Back to top Go down
dkson
dkson

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptySat Jun 19, 2010 10:10 pm

silap2 mivec 1.8 leh tapau gsr.. cheers
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptySun Jun 20, 2010 5:53 am

dkson wrote:
silap2 mivec 1.8 leh tapau gsr.. cheers
memang tak silap lagi Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
yeeha
yeeha

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptySun Jun 20, 2010 6:24 am

mantap... cheers
Back to top Go down
robel
robel

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptySun Jun 20, 2010 7:16 am

termatlh mantap..
tebo + mivec = lajuuuuuuuuuuuuuuuuu
Back to top Go down
ery
ery

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptyMon Jun 21, 2010 7:04 am

tu dia..geng2 keta kuat dok sembang...

maaf yer newbies nk tumpang lalu... Laughing

welcome bro...hepi boosting bro... lol!
Back to top Go down
Lan
Lan

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptyMon Jun 21, 2010 9:08 am

hanif wrote:
Admin wrote:
hanif wrote:
Admin wrote:
jgn le mrh huhuhuhu
tk mrh aih,tkpe,nntkan kemunculan mivec tebo hehehe.tp tktau la bla.
pranggggggggggggggggggggggggggg......cing. Twisted Evil
yelah hanif....nnt kalau projek ko dah succes,sharelah dgn aku. aku pun nak gak ade bunyi prrranggg dgn kepishhhh bounce bounce bounce
Back to top Go down
AmirKMC
AmirKMC

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptyMon Jun 21, 2010 10:00 am

kawe pon tumpang lalu gak laa.. welcome lie..... enjoy ur stay here.. hepi boosting
Back to top Go down
turbonetics
turbonetics

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptyThu Jun 24, 2010 7:05 pm

salam n welcome... Very Happy
Back to top Go down
abg slamber
abg slamber

PostSubject: Assalamualaikum Buat rakan semua..saya abg slamber   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptyThu Jul 01, 2010 11:46 pm

nama :Abdul Malik Bin abu hasan(abg Slamber)
No Contect Tel/hp:012-4003602/013-4436889
Pekerjaan:oficer/Furniture Designer
Lokasi anda:Nibong Tebal /PENANG
Kenderaan anda:Proton Waja 2001
Mana tahu forum ni:Dari rakan2
Kelab anda(jika berkenaan:SOLO.
Ucapan anda:Salam buat rakan semua..
buah cempedak diluar pagar,
ambil galah tlg jolokan,
saya budak baru belajar ,
kalau ada ilmu tlg ajarkan. Very Happy
Back to top Go down
http://www.caribarang.webs.com/
robel
robel

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. EmptyFri Jul 02, 2010 12:22 am

abg slamber wrote:
nama :Abdul Malik Bin abu hasan(abg Slamber)
No Contect Tel/hp:012-4003602/013-4436889
Pekerjaan:oficer/Furniture Designer
Lokasi anda:Nibong Tebal /PENANG
Kenderaan anda:Proton Waja 2001
Mana tahu forum ni:Dari rakan2
Kelab anda(jika berkenaan:SOLO.
Ucapan anda:Salam buat rakan semua..
buah cempedak diluar pagar,
ambil galah tlg jolokan,
saya budak baru belajar ,
kalau ada ilmu tlg ajarkan. Very Happy
alamak bro..salah parkingla..
bkak thread bru kt salam pengenalan..
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............   Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe............. Empty

Back to top Go down

Assalamualaikum dan Salam Perkenalan semua dari saya Azlie_Watanabe.............
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Salam perkenalan dari saya bdk baru EC
» assalamualaikum.. salam perkenalan semua..
» Salam perkenalan dari Saya budak Baru Belajar Tolong Tunjukkn
» assalamualaikum dan salam sejahtera... salam dari nubis...
» Salam Takruf dari saya jayTR